Omnipcx Office

Alcatel-Lucent OmniPCX Office IP Telefon Santrali (OXO)
Alcatel-Lucent OmniPCX Office İletişim Sunucusu küçük ve orta ölçekteki işletmelere kurumsal düzeyde iş telefonu keyfine olanak sağlayan önceden yapılandırılmış bir sunucudur.OmniPCX Office ile dağıtmak ve yönetmek kolay ve oldukça efektif maliyetlidir. OmniPCX Office Kurulumu, müşteri servisinizi ve iş operasyonlarınızı geliştirmek, ve operasyonel risklerinizi azaltmak için atacağınız ilk adımdır. OmniPCX Office, Gelişmiş Alcatel-Lucent İletişim Sunucusu ile uyum halinde sorunsuz olarak çalışır. Birlikte, ofis içinden, yoldan ve evden çalışanlara geniş telefon hizmetleri, güvenli, yüksek hızlı internet ve e-mail, kontaklara, takvim ve dökümanlara erişim paylaşımı sağlarlar. OmniPCX Office ayrıca, çağrı merkezi, softphone ve üçüncü-parti XML uygulamalarını destekler.

Mevcut modeller:

Compact Edition Modeli: 6 ile 16 arasındaki kullanıcı için
S Modeli: 6 ile 20 arasındaki kullanıcı için
M Modeli: 16 ile 60 arasındaki kullanıcı için
L Modeli: 30 ile 90 arasındaki kullanıcı için
XL Modeli: 100 den daha yukarı sayıdaki kullanıcı sayısı için

Gelişmiş bir Çağrı Sunucusu

Entegre edilmiş çağrı sunucusu çağrıları direk olarak doğru kişiye aktarır.Supervisor konsolu ve istatistik yöneticisi ise yüksek kaliteli hizmeti korumak için çağrı akış trafiğini analiz eder.Kişisel asistan ile arayanlara verimli ve profesyonel karşılama.Sesli mesaj ve çağrı kayıtlarınızı sizin için filtreler.Çağrılarınız sizin için on-line olarak kayıt edilebilir.

• OmniPCX Office Internet çözümü işletmelerin interneti profesyonel bir şekilde kullanmalarını sağlar. Paylaşımlı, güvenli ve kontrollü internet erişimi. E-posta sunucu ve birleştirilmiş mesaj uygulaması.

• OmniPCX Office ses çözümü, geleceğe açık tasarımı sayesinde kıyaslanamaz düzeyde telefon hizmetleri sağlar. Entegre medya gateway sayesinde çağrı sunucu hem IP telefon, hem de geleneksel telefonları entegre eder. Sesli mesaj sunucu ve CTI sunucu sistemin içine yerleşiktir. Bütün bu özellikler personelin verimliliğini arttırır.