Gigaset n720 IP Pro

Ölçeklendirilebilir olarak tasarlanmış, güvenilir ve büyümeye açık Gigaset N720 IP PRO Baz İstasyonu.

Büyüyen organizasyonlar için ideal olan veya daha büyük işletmeleri de kapsayacak olan Gigaset N720IP sistemi, 100’e kadar DECT el cihazını, 30’a kadar paralel aramayı destekleyebilir ve kapsamın genişletilmesi ve kullanıcı sayısının artırılması için 30’a kadar baz istasyonuna kolaylıkla bağlanılmasını sağlar.

N720IP aynı zamanda, büyümekte olan işletmelere esnek iletişim seçeneği sunmak için, bina içi ve bulut tabanlı PBX’i destekler. N720IP sistemi ofisinizin bina içi Gigaset pro el cihazlarınızı destekleyecek temel sistemdir.

Gigasetpro serisi dect sistemlerin en gelişmiş modeli N720DM pro ve manager ürünleri ofisler,hastaneler,fabrikalar başta olmak üzere geniş alanlarda kablosuz iletişim için tasarlanmıştır. 100 sip kullanıcısı ve 30 antene kadar genişleyebilen esnek kapasitelerde kullanılabilir.

Her antende aynı anda 8 kanal görüşme kapasitesine sahiptir. Mümkün olan en net ses kalitesi için ileri Gigaset HDSPTM HD-iletişim ve HD-ses teknolojisini PoE IEEE 802.3af < 3,8W (Class 1) protokollerini destekler.Birçok N720IP uydusu sayesinde büyük bir alanı veya birçok katı
kapsayacak tam bir kablosuz iletişim sistemi oluşturabilirsiniz.Ofisler veya bağlı olunan dış alanlar için istenen noktada her bir el cihazı için uzaktan ve aktarmalı çağrı olanağı sağlayan tüm Gigaset pro el cihazları ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.Anten geçişleri esnasında görüşmeler kesilmeden katlar arası kusursuz dolaşım deneyimi sağlar.

Telser Telekomünikasyon olarak Gigasetpro ürünlerinin satış, montaj ve teknik servis hizmetlerini vermekteyiz.

Gigaset-ip-pro-n720-baz-istasyonu-kurulum