IP Telefon Santrali

Alcatel-Lucent, Grandstream, Yeastar, Karel,

Telesis,Teklink, Zycoo marka IP Telefon Santralleri.

Satış, Montaj-Kurulum hizmetleri.

Lütfen fiyat sorunuz..

Yeastar IP Telefon Santralleri

IP Telefon Santrali Nedir?
Geleneksel analog Pbx sistemlerin yerini alan modern IP Pbx santraller, network ağı üzerinden haberleşir. IP santraller kolay yönetilebilir olması kadar güvenli olmasıyla da ön plana çıkar. Bilgisayarlar ile aynı ağ üzerinde çalışabildiği için kurulum ve bakım maliyeti açısından da oldukça caziptir.

Zycoo IP Telefon Santralleri
Alcatel Lucent IP Telefon Santralleri

IP Santrallerin Geleneksel Santrallerden Farkları
IP santraller geleneksel Pbx santrallerin aksine gelişmeye açık, kolay kontrol edilebilir ve son derece güvenlidir. Aboneler Network ağı üzerinden IP protokolünü kullanarak haberleşir. Klasik telefon hatları ses görüşmesi 64 Kbps bant genişliği kullanırken IP telefon sistemleri sadece 8 Kbps bant genişliği kullanır.

Ayrıca IP Pbx sistemler klasik Pbx sitemlere göre çok daha yeteneklidir. Santral içi görüşme sağlamanın yanında uzaktan erişim, videolu görüşme, çağrı kaydetme, sesli mesaj gibi birçok yenilikçi özelliği de abonelere sunar.

Grandstream IP Telefon Santralleri

IP Santralleri Neden Kullanıyoruz?
Günümüzde teknoloji hızla gelişiyor ve bu gelişme özellikle klasik sistemlerde gerekli altyapının da sürekli yenilenmesi ve değiştirilmesi ihtiyacını doğuruyor. Bu yüzden her türlü teknolojinin çok hızlı eskidiği bu dönemde teknoloji yatırımlarının gelişmeye açık yenilikçi sistemlere yapılması çok önemli.

Çünkü gelişemeyecek bir teknoloji ürününe yapılacak bir yatırım, kısa süre sonra gelişen ihtiyaçları karşılayamayacak ve artık hizmet edemez hale gelecektir. Bu durumda ise firmanın bu eski teknoloji çözümünü bir yana atmak ve yeni bir çözüme sıfırdan yatırım yapmaktan başka çaresi kalmaz.

Pbx sistem yatırımlarını gerçekleştirirken, IP Teknoloji ürünlerinin tercih edilmesi ileride gereksinim duyulabilecek birçok özelliğin kullanılabilmesine ve yeni bir yatırıma gereksinimi ortadan kaldıracaktır. Bilgisayarlar ile aynı ağ üzerinde çalışabilen yapısı sayesinde kurulum ve işletme maliyetleri açısından oldukça tasarrufludur.

Karel IP Telefon Santralleri

IP Santrallerin Avantajları
-Mobil cihazınızdan ofis dışından santrale bağlanıp IP telefonunuzu kullanabilirsiniz.
-Farklı birimlerdeki santraller arasında IP bağı kurularak ücretsiz görüşme yapılabilir.
-Kapasite artırmak için santrala yeni kartlar eklenmesi gerekmez. 
-Kablo ağı gerektirmez, bilgisayar ağı veya kablosuz ağlar direkt olarak kullanılabilir.
-IP santralların bakımı ve programlaması basit bir Web arayüzü ile kolayca yapılabilir.
-IP altyapısı sayesinde farklı yazılım ve sosyal medya araçlarıyla entegrasyona açıktır.
-IP sistemlerde Video IP telefonlar ile görüntülü görüşme yapmak mümkündür.

Telesis IP Telefon Santralleri
Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?