Gigaset E630 Dect Telefon

Gigaset E630 Dect Telefon

Gigaset E630 Dect Telefon

Darbelere, su siçramasina ve toza dayanikli (IP65)
Titresimli ve yanip sönen arama uyarisi.
Iç mekan, dis mekan ve kisisel kullanim için seçilebilen profiller.

Zorlu günlük islerinize güvenilir kullanim sunacak sekilde tasarlandi.
Bir atölyeniz varsa veya evinizde küçük çocuklara bakarken zorlu durumlarla nasil basa çikmaniz gerektigini bilirsiniz. Elbette Gigaset E630 kablosuz telefon gibi güvenilir bir yardimci isinizi oldukça kolaylastirir. Etrafinizin araçlar ve ekipmanlarla veya çocuklar, zorlu durumlar ve dikkat dagitici unsurlarla çevrili olmasi günlük hayatimizin bir parçasidir. Bu nedenle bu kablosuz telefonu siçrayan sivilarin yani sira toz ve darbelere dayanikli sekilde tasarladik.

Rahat ve kullanisli tasima
Titresimli arama uyarisi ve isikli sinyal, gürültülü ortamlarda bile gelen aramalari fark etmenizi saglar. Kolay ulasilabilen, hizli ve kolay ses yüksekligi saglayan yan tuslu rahat ahize konusmayi keyif haline getirir. Bu sabit hatli telefon mükemmel ses kalitesi sunar. Bir aramayi yanitlayamadiginizda, mesaj tusu aramadan haberdar olmanizi saglar.

Telefon profilini gürültülü veya sessiz ortaminiza kolayca uyumlu hale getirebilirsiniz. Basitlestirilmis arama yanitlama, elleriniz kirli oldugunda bile aramalari yanitlamanizi saglar. Anlasilir menüler, aydinlatmali tus takimi ve TFT renkli ekran sayesinde zahmetsiz gezinme, 150 kisi kapasiteli telefon defterine kolayca gözatmaniza olanak saglar.

Kesintisiz iletisimin keyfini çikarin
Islerinizi yaparken iletisim kurmaya devam edin – elleriniz dolu olsa bile. Gelismis “eller serbest” özelligi islerinizi iletisiminizi kesmeden halletmenize olanak saglar. 14 saate kadar konusma süresiyle Gigaset E630 sizi hiç bir zaman hayal kirikligina ugratmaz. 300 saate kadar bekleme süresi sunan bu ahizeyi islerinizi yaparken kolayca ulasabileceginiz bir noktaya koyabilirsiniz.

Eco DECT: Radyasyon yaymaz
Enerji verimli güç kaynagi, Gigaset E630’un çevrenin korunmasina ve bütçenize katkida bulunmasini saglar. Tüm Gigaset kablosuz telefonlar gibi bu model de ahize ile baz istasyonu arasindaki aktarim gücünü iki ünite arasindaki mesafeye bagli olarak degisken sekilde azaltir. Ayrica ECO Modu’nu seçerek Gigaset E630’un baz istasyonu aktarim gücünü %80 azaltabilirsiniz. Ayrica, radyasyon yaymayan
ECO Mod Plus telefonunuz bekleme modundayken aktarim gücünü kapatir.

Her yerden kolayca ulasin
Her odada bir telefona sahip olmak hayatinizi kolaylastiracaksa Gigaset E630 analog telefonunuzu neden ekstra ahizelerle genisletmiyorsunuz? Gigaset E630H ile telefonunuzun kapsama alanin evinizin her kösesine genisletebilir ve bulundugunuz her noktada üstün ses

Her durumda iletisimde kalin
Mesgul oldugunuz anlarda her zaman telefona ulasamayabilirsiniz. 60 dakikaya kadar kayit süresi sunan entegre telesekreterli Gigaset E630A ile destek her zaman elinizin altinda. Ahize yeni mesaj görüntüleme özelligi sunar ve bildirimler harici bir numaraya metin mesaji olarak iletilebilir. Üstelik yanitladiginiz aramalari kaydedebilirsiniz.

gigaset-e630-kullanim-kilavuzu

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?