Gigaset Maxwell 10s Android IP Video Telefon

Lütfen Fiyat Sorunuz

Gigaset Maxwell 10s Multimedya İş Telefonu
Güçlü iş iletişimi için sesli ve videolu HD dokunmatik ekranlı

Maxwell 10S, göz alıcı Yüksek Çözünürlüklü dokunmatik ekranı ve her iş ortamına adapte olabilen gelişmiş ses ve video özellikleriyle, güçlü bir hepsi bir arada akıllı İş Telefonudur.

Son teknoloji telefon platformu özellikleriyle tasarlanmış olan Maxwell 10S, modern dijital işbirliğinin hızla değişen yapısına uyum sağlayabilmek için, e-posta, web tarama ve video konferans gibi nitelikli iş iletişimi uygulamalarına sorunsuz erişimle çıtayı yükseltmiştir.

Artan esneklik
Tam Android yazılım kapasitesi, USB, Micro-SD, Bluetooth, HDMI, LAN, Wi-Fi, RJ-9 bağlantıları ve her ortamda kullanıma yönelik EHS (Elektronik askı anahtarı) desteği ile esnek işletim.

Kullanımı kolay HD dokunmatik ekran
Birçok iş iletişimi uygulamasına hızlı erişim sağlayan kolay anlaşılır ekran arayüzü sayesinde, 10.1 inç renkli dokunmatik ekranın kullanımı kolaydır.

Esnek ve yükseltilebilir
Yazılım tabanlı sistem, kişilere ve yerel ağ ve Google Play üzerinden binlerce kurulumu kolay iş uygulaması aracılığıyla diğer uygulamalara esnek erişime olanak verir.

Optimize edilmiş donanım
Donanıma, kaliteden ödün verilmeksizin, özel el cihazları veya eller serbest AV konferans aracılığıyla profesyonel iletişimi sağlayan, işe ilişkin ses ve video özellikleri entegre edilmiştir.

Bulut tabanlı telefon için hazır
SIP tabanlı protokollerin kullanımı yoluyla, önde gelen IP ve bulut tabanlı telefon sağlayıcıları ile uyumluluğu onaylıdır. Sürekli güncellenen ortaklar listesine buradan erişilebilir.

Şık tasarım
Şık tasarım ve esnek montaj seçenekleri, Maxwell 10S’ü, konuk ve şirket toplantı odaları gibi prestijli ortamlar açısından mükemmel kılar.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?