Gigaset Maxwell C IP Telefon

Gigaset Maxwell C Masaüstü Dect Telefon
Kablosuz masaüstü telefonu

Gigaset N510 Tek ve N720 DECT IP Çok Hücreli sistemleri ile tam uyumlu kablosuz masaüstü telefon
Modern kullanıcı arayüzüyle büyük 240×320 piksel 2.8” TFT renkli ekran
Bluetooth veya RJ9 konnektörü aracılığıyla ahize bağlantısı kolay kullanım sağlar
Arayan kişi bilgileri CLIP, resimli CLIP ve CNIP yoluyla görüntülenir
RJ9 kablolu kulaklık girişi ile çağrı merkezi ürünüdür
Maxwell C’nin esnek montaj seçenekleri, ofisten eve kadar her yer için mükemmel bir telefondur
Ahizeden ahizesiz görüşme yapılmasını optimize etmek için HD ses kalitesi
Mükemmel HDSP/CAT-IQ 2.0 ses kalitesi ve yüksek maksimum ses seviyesi ile eller serbest konuşma
Duvara monte edilebilir böylece dar alanlarda kolayca kullanılabilir

DECT kablosuz telefonların hakim olduğu bir ofiste Maxwell C türünün tek örneğidir. Bu, Maxwell kasasındaki Gigaset’in en gelişmiş profesyonel kablosuz telefonudur.

Bugün kablosuz ofis, fiziksel ağ bağlantılarına olan ihtiyacı ortadan kaldırdı. Bilgisayarlarımız ve ofis telefonlarımızın tümü kablosuz bağlantılıdır – ve Gigaset Maxwell C, masanızdasize üstün bir esneklik sağlıyor.

Artık tüm cihazlar Gigaset’ten tek bir DECT veya Multicell sistemine bağlanabilir. Bu, kablosuz ofisinize sezgisel bir iş arkadaşı sağlayan olağandışı HD sesli, kristal netliğinde TFT ekranlı ideal IP telefon çözümünü getiriyor.

Derli Toplu bir masa
Yalnızca bir güç kablosuyla masanız hiç bu kadar temiz olmamıştı. Maxwell C, kablosuz bir ofis telefonundan ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlarla donatılmış olarak geliyor.

Akıllı Montaj
Maxwell C’nin şık tasarımı ve esnek montaj seçenekleri, onu ofisten eve kadar her yer için mükemmel bir telefon haline getirir; depolardan, garajlara hatta yönetim kuruluna odasına kadar.

Esnek
Sezgisel kontroller, hızlı arama tuşları, 2,8 inç renkli ekran ve tek dokunuşla ayarlanabilen profiller, herhangi bir kablosuz ofis içinde navigasyonu basitleştiriyor.

Üst seviye ses deneyimi
Ahizeden ahizesiz görüşme yapılmasını optimize etmek için HD ses ve mikrofon ses dalgası yansıtma teknolojisini kullanarak çarpıcı çağrı netliği sağlar.

Kolay kurulum
Her masa, toplantı odası ve ofis ortamında tam bir kapsama sağlamak için, Gigaset’in Multicell sistemleri dahil tüm profesyonel baz istasyonları ile kullanıma hazırdır.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?