Grandstream GXP1625 IP Telefon

Grandstream GXP 1625 IP Telefon PoE Destekli

Lütfen Fiyat Sorunuz

Giriş seviyesi masa üstü IP Telefon. Temel iletişim ihtiyaçlarınızın hepsini karşılamayı hedefler. 132×48 piksel çözünürlüğündeki 2 satır ve arkadan aydınlatması kullanımı kolaylaştırır. HD ses kalitesi sunan GXP 1625, Grandstream IP Telefon Çift VoIP hesabı, 500 rehber kişisi ve 200 adetlik çağrı kaydını listeme özelliklerine sahiptir. PoE Desteği sayesinde haricen elektrik beslemesine gerek kalmaz.

Ürün Açıklaması:

Grandstream GXP 1625 Giriş Seviyesi Masa Üstü IP Telefon

Amerikan üretici Grandstream tarafından pazara sunulan GXP 1625 masa üstü IP telefon, kullanıcı dostu ara yüzü ile kolay ve akıcı iletişim ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamayı hedefliyor. GXP1625, VoIP erişimine ihtiyaç duyan kullanıcılar için tasarlanmış olup, sezgisel bir iletişim deneyimi sunar.

2 Adet Hat Tuşu

Grandstream GXP 1625 Masa üstü IP Telefon setleri 2 adet hat tuşu yer almaktadır. Gelen çağrılar, çağrının geldiği telefon numarasını göstererek bu hat tuşu aracılığı ile cevaplanır.

Elektronik Hook Switch

Tümleşik iletişimin vazgeçilmezi olan kulaklıklarınızı Grandstream GXP 1625 IP telefonlar ile kullanmanızı öneririz. Bu sayede bir taraftan müşteriniz ile telefonda konuşurken aynı anda ona mail gönderebilir, PC başındaki işlerinizi kolaylıkla çözümleyebilirsiniz.

HD Ses Kalitesi

Grandstream GXP 1625 Masa üstü IP Telefon setleri kullandığı ses kodekleri sayesinde tüm kullanıcıları için HD ses kalitesini sunmaktadır.

3 Yönlü Ses Konferans

Aynı anda hem yöneticiniz, hem de müşteriniz ile görüşmeniz gerekiyorsa Grandstream GXP 1625 tam size göre. Tek bir tuş ile hem müşteriniz hem de yöneticinizle aynı anda görüşüp, konularınıza çözüme kavuşturabilirsiniz.

PoE Desteği

Mevcut alt yapınızda elektriği ethernet kablosu üzerinden taşıma teknolojisine sahip PoE Switch’leriniz varsa eğer, Grandstream GXP 1625 IP telefonunuza harici bir elektrik beslemesine ihtiyaç duymadan, sadece ethernet kablosu üzerinden çalıştırabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ağ Bağlantı Tipi Ethernet
Arabirimler RJ9 Kulaklık Girişi
EHS Desteği Evet
Ekran Aydınlatması Evet
Ekran Boyutu 2,95 inch
Ekran Çözünürlüğü 132×48
Ekran Tipi LCD
İşletim Sistemi Diğer
Konferans Katılımcı Sayısı 3
Kulaklık Çıkışı RJ9
Lan / Pc Port Hızı 10 / 100
LAN Port Sayısı 2
LAN Port Tipi 10/100 Mbps
Meşguliyet Panosu Desteği Hayır
PoE Desteği Var
Programalanabilir Tuş Sayısı 3
Ses Kodekleri G.726-32
VoIP Hesap Adedi 2

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?