Grandstream GXP1615 IP Telefon Poe

Grandstream GXP 1615 IP Telefon PoE Destekli

Lütfen Fiyat Sorunuz

Grandstream IP telefonlarının temelini oluşturan GXP 1615, iletişime kolay ve akıcı bir şekilde erişime ihtiyacı olan bir kullanıcılar içindir. Net ve farklı kullanıcı arayüzü ve temel özellikleri ile GXP 1615 sezgisel ve güvenilirdir.


Ürün Açıklaması:


1 Adet Hat Tuşu

Grandstream GXP 1615 Masa üstü IP Telefon setleri 1 adet hat tuşu yer almaktadır. Gelen çağrılar, çağrının geldiği telefon numarasını göstererek bu hat tuşu aracılığı ile cevaplanır.

Elektronik Hook Switch

Tümleşik iletişimin vazgeçilmezi olan kulaklıklarınızı Grandstream GXP 1615 IP telefonlar ile kullanmanızı öneririz. Bu sayede bir taraftan müşteriniz ile telefonda konuşurken aynı anda ona mail gönderebilir, PC başındaki işlerinizi kolaylıkla çözümleyebilirsiniz.

3 Yönlü Ses Konferans

Aynı anda hem yöneticiniz, hem de müşteriniz ile görüşmeniz gerekiyorsa Grandstream GXP 1615 tam size göre. Tek bir tuş ile hem müşteriniz hem de yöneticinizle aynı anda görüşüp, konularınıza çözüme kavuşturabilirsiniz.

Güvenlik

IP teknolojisinin getirdiği bir çok güzel avantajın yanı sıra, aynı zamanda çağımızın en büyük gereksinimi olan güvenlik zaafiyetlerini en aza indirmemiz gerekiyor. Bu yüzden Grandstream GXP 1615 TLS ve SRTP şifreleme metodları ile güvenlik önlemleri alınmaktadır.

PoE Desteği

Mevcut alt yapınızda elektriği ethernet kablosu üzerinden taşıma teknolojisine sahip PoE Switch’leriniz varsa eğer, Grandstream GXP 1615 IP telefonunuza harici bir elektrik beslemesine ihtiyaç duymadan, sadece ethernet kablosu üzerinden çalıştırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ağ Bağlantı Tipi Ethernet
Arabirimler RJ9 Kulaklık Girişi
EHS Desteği Evet
Ekran Aydınlatması Hayır
Ekran Boyutu 2.3 inch
Ekran Çözünürlüğü 132×48
Ekran Tipi LCD
İşletim Sistemi Diğer
LAN Port Sayısı 2
LAN Port Tipi 10/100 Mbps
Meşguliyet Panosu Desteği Hayır
PoE Desteği Var
Programalanabilir Tuş Sayısı 3
Ses Kodekleri G.726-32
VoIP Hesap Adedi 1


Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?