Karel IP116 IP Telefon

Karel IP116 IP Telefon

Lütfen Fiyat Sorunuz..

2 port Ethernet Switch, HD ses kalitesi, XML telefon defteri desteği, aynı anda aktif 6 SIP hat desteği, 320×160 piksel 4 seviye gri tonlamalı 4” grafik LCD ekran, BLF/BLA, 10 adet hızlı arama tuşu, Full-duplex hoparlör, Kulaklık desteği.( PoE Desteği var)

Karel IP santrallar ve diğer SIP uyumlu ürünlerle birlikte çalışan, KAREL IP116 IP telefon estetik tasarımı, HD ses kalitesi, özel aydınlatmalı geniş grafik ekranı ve fark yaratan diğer özellikleriyle, internet erişimi olan heryerde kesintisiz iletişim sağlar.

Birkaç çalışanın olduğu uzak ofislerdeki aboneler yada hareketli kullanıcılar internet üzerinden, Karel IP santralların sunmuş olduğu IP telefon uygulaması sayesinde merkezdeki telefon santralının bir abonesi haline gelmektedirler.
Birden çok lokasyonda hizmet veren işletmelerde kullanılan IP telefon uygulaması hem iletişim giderlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlamakta, hem de her an her yerden ulaşılabilirliği mümkün kılmaktadır.
IP116, Karel IP santralar ile SIP protokolü üzerinden haberleşmektedir. G.711, G.729, G.723, G.722 ve G.726 ses kodeklerini desteklemektedir. Handsfree özelliği ve kulaklık çıkışı da bulunan IP telefonlar, çağrı merkezi uygulamalarında da kullanılabilmektedir.
IP116 HD ses kalitesine sahiptir (Genişbant G.722 HD ses kodeği).
IP116 üzerinde bulunan 2 port ethernet switch sayesinde mevcut network kablosu üzerinden hem telefon hem bilgisayar çalışabilmektedir. PoE desteği sayesinde uyumlu network donanımları kullanılıyorsa IP116 herhangi bir adaptör ihtiyacı duymadan çalışabilmektedir.
Telefon üzerindeki bekletme, aktarma, konferans, yönlendirme, tekrar arama, rahatsız edilmeme, sesli mesaj, telefon rehberi tuşları sayesinde sık kullanılan özelliklere kolayca ulaşılabilmektedir. Ayrıca telefon üzerindeki 10 adet hızlı arama tuşuna sık aranan numaralar girilebilmektedir. Mesaj lambası sayesinde aboneye sesli mesaj bırakılması halinde ışıklı olarak abone uyarılmaktadır.
SIP desteği
HD ses kalitesi
XML telefon defteri desteği
Aynı anda aktif 6 hat desteği.
320×160 4 seviye gri tonlamalı 4” grafik LCD
Kolay kullanım sağlayan ekran ile ilişkilendirilmiş 4 adet esnek tuş.
6 adet hat yönetim, onay ve yön tuşları
Caller ID
G. 729A, G.729B, G. 723, G. 726, G.711, G.722 kodek desteği
sRTP ve MD5 ile ses kriptolaması ve parola güvenliği
UDP/TCP/TLS desteği ile güvenli haberleşme
2 ethernet switch port
3’lü konferans görüşme
10 adet hızlı arama tuşu
Kulaklık çıkışı ve kulaklık kontrol tuşu
Full-Dublex handsfree görüşme
Ses seviye ayarı
Sesli mesaj uyarı lambası
300 kayıt kapasiteli telefon defteri
Tarih & Saat bilgisi
Son numara tekrarı
Gelen çağrı kısıtlama
Rahatsız edilmeme
Çağrı bekletme
Yönlendirme
Aktarma
Enerji kesintisinde korunan kullanıcı ayarları

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?