Teklink

Teklink T20 IP Hibrit Telefon Santrali

Teklink T20 IP Telefon sistemi Teklink Mini IP Telefon sisteminin ikinci neslinden üretilmiştir. Ayrıca, veri taşıma amacıyla mobil ağa bağlanmak için GSM veya UMTS (3G) modülü kullanma yeteneği bulunan ilk Mobil IP Telefon sistemidir. Devamı https://ipsantraller.com/teklink-ip-telefon-santrali/

Teklink T50 IP Hibrit Telefon Santrali

Teklink T50 Ip santral 100 adet dahili abone ekleyebilme özelliği ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir santral çözümüdür. Yenilikçi modüler tasarımı benimseyen bu telefon sistemi telefon bağlantı noktası eklemek için çok uygundur.

Teklink T60 IP Hibrit Telefon Santrali

Teklink T60 IP Telefon Sistemi özel kullanımında birçok analog telefonu ve Analog (PSTN) hatlarını bağlayabilme desteği ile 24 FXS/FXO analog 200 IP abone ile orta ve büyük ölçekli işletmeler için tasarlanmış bir santral sistemidir. T60 telefon santrali 60 eş zamanlı çağrı sayısını destekler. 

Teklink T100 IP Hibrit Telefon Santrali

Teklink PBX T100 500’ün üzerinde dahili abone ekleyebilme ve 80 eş zamanlı çağrı sayısı ile büyük şirketler için ideal bir IP santral çözümüdür.Yenilikçi modüler tasarımı benimseyen bu sistem ile telefon bağlantı noktalarını arttırmak mümkündür.