Yealink T48S IP Telefon Poe

LÜTFEN STOK VE FİYAT SORUNUZ
info@ipsantraller.com

Yealink T48S IP Telefon PoE Destekli – Adaptörsüz

Devrim niteliğinde yeni tasarım; Yealink Optima HD ses; 7 800×480 dokunmatik renkli LCD ekran; dahili USB portu; USB dongle ile birlikte Bluetooth desteği; 6 SIP hesap desteği; toplamda 41 tuş; çift portlu 10/100/1000 Ethernet Switch; PoE desteği; RJ-9 kulaklık çıkışı; EHS desteği; genişleme modülü desteği; opsiyonel duvar montaj aparatı; opsiyonel güç adaptörü.

Ürün Açıklaması

Yealink T48S – Dokunmatik IP Telefon
Dünyanın en büyük SIP telefon üreticisinden biri olan Yealink, hızla değişen VoIP telefon sektörünün en yenilikçi çözümü Yealink T48S Dokunmatik IP Telefon modelinde sunuyor. Yealink’in devrimsel nitelikteki IP telefonu olan Yealink T48S Dokunmatik IP telefonu; yöneticiler ve yoğun çalışan profesyoneller için idealdir. 6 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T48S IP telefonun 7 inch 800×480 piksel dokunmatik ekranı, kusursuz görsel deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Yealink T48S Fark Yaratan Özellikler
Yealink T48S Dokunmatik SIP telefondaki Optima HD teknolojisi, yüz yüze konuşuyormuş hissi yaratacak şekilde sesi iletir. Yealink T48S VOIP telefonunun ”Kağıtsız ofis” tasarımıyla bir programlanabilir tuşa birden fazla fonksiyon atanabilmektedir. Böylece telefon numaralarını defterlere kaydetmeye gerek kalmaz. Yüksek hızlı veri iletişimi arayanlar için uygun model olan Yealink T48S SIP Telefonu Gigabit Ethernet portuyla birlikte geliyor.

Otomotik Konfügirasyon ve XML / LDAP Rehber

Telefon hizmeti verilirken otomatik konfigürasyon yapılabiliyor olması kurulumu ve destek hizmetlerini azaltacak önemli bir unsurdur. Yealink T48S IP Telefonunun desteklediği oto provizyon özelliği sayesinde uzak yerlere kurulum için gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapılır.

Yealink T48S’in 1000 adete kadar dahili rehber özelliği bulunmaktadır, ayrıca herkesin kullanmaya başladığı XML formatına sahip rehberde eklenebilir, buna ek olarak şirketin rehberi kullanılmak istendiğinde LDAP özelliği kullanılabilir, bu sayede her çalışanın kendi oluşturduğu rehberin kurumsal çalışmadaki uyumsuzluğu, rehberin yönetim zorluğu ve sürekli kayıt ve kayıt silme durumları ortadan kalkarak şirket rehberi merkezden çalıştırılır ve yönetilir.

Teknik Özellikler

Ağ Bağlantı Tipi Ethernet
Arabirimler USB
EHS Desteği Evet
Ekran Aydınlatması Evet
Ekran Boyutu 7 inch
Ekran Çözünürlüğü 800×480
Ekran Tipi Renkli LCD
İşletim Sistemi Linux
LAN Port Sayısı 2
LAN Port Tipi 10/100/1000 Mbps
Meşguliyet Panosu Desteği Evet
PoE Desteği Var
Programalanabilir Tuş Sayısı 29
Ses Kodekleri G.723.2
VoIP Hesap Adedi 6

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?